| hagi14 a întrebat:

Va rog care puteti sa ma ajutati am ne voie de un program care sa imprime subtitrarea direct pe film, pentru ca sunt unele dvd playere care nu citesc subtitrarile, daca se poate unul cat mai simplu, grazie.

Răspuns Câştigător
| Pixel2009 a răspuns:

Eu nu stiu nimic de programe, eu stiam ca se denumeste subtitrarea exact cum se numeste fisierul cu filmul de ex filmul se numeste Dear John dar fisierul e Dear John(2010) [ch4cal] denumesti asa si subtitrarea si ii pui la sfarsit ".sub".Iar daca dai play in winamp sau oriunde altundeva iti apare sitie pe calc direct cu subtitrare.Eu asa fac si merge. Funda?big grin

1 răspuns: