| danyyyel a întrebat:

Va rog ziceti-mi un program cu care pot sa pun subtitrarile pe film(am filmul in engleza am si subtitrarea) cu Kmplayer pot sa'l vad temporar dar vreau sa salvez subtitrarea pe film multumesc...

Răspuns Câştigător
| cristim24 a răspuns:

WinAvi Video Converter. Merge bine. Nu este free.

4 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Instaleaza si klite codecs si subtitrarea trebuie sa se denumeasca numele filmului respectiv.srt sau numele filmului respectiv.sub!

| Gabystelistu95 a răspuns:

Eu pot sa vad filmul permanent pe KMPlayer, nu am probleme, mai intai deschide filmul cu KMPlayer, click dreapta pe video, dai pe Subtitreaza -> Incarca Subtitrarea... (Alt+O) si alege subtitrarea ta pentru filmul tau.

| danyyyel explică:

Kratos mai detaliat ce trebuie sa fac se poate te rog?

| giulia_6563 a răspuns:

Intra pe www.titrari.ro