| vintila123412312 a întrebat:

Va rog frumos cei care se pricep la fotbal mai bine zis la pariuri cine imi spune si mie niste ponturi pentru meciurile din chempion league de maine si europa league va rog frumosss dau funda

1 răspuns:
| Coi_Campitanu_1974 a răspuns:

1.Culcate devreme, trezeste-te devreme! Pentru a fi odihnit si a avea timp sa te antrenezi!
2.De dimineata consuma un mic de jun sanatos!
3.Prin antrenamente spun: Puterea din picior, tinta, si viteza! Principalele lucruri care trebuiesc antrenate.
4.Sa nu pari speriat, arata ca nu ti-e frica, altfel adversarii vor dobandi un sentiment de incredere.