| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati sa caut un loc de munca pentru tata ca dulgher in strainatate sau chiar in Romania,cel mai sigur Iasi,sau prin apropiere,care este cel mai serios si cel mai sigur loc de munca, dau fundita garantat!

Răspuns Câştigător
| LucaDezmir a răspuns:

Iata cateva dintre cele mai importante site-uri cu oferte de job-uri:

bestjobs.ro
mercador.ro
jobs.bizoo.ro
myjob.ro
ejobs.ro
itjobs.ro
jobbank.ro
open-project.ro
ofertelocuridemunca.ro
angajat.ro
anofm.ro
bestjobs.neogen.ro

Mai poti citi articole despre cum sa-ti gasesti un job aici iar aici ai o lista foarte lunga cu site-uri cu oferte de lucru.

Important: sunt site-uri care iti ofera posibilitatea sa primesti anunturi in domeniile de munca de interes pentru tine, prin email. Foloseste aceste facilitati pentru a "vana" genul de joburi care te intereseaza.