| marioboy82 a întrebat:

Va salut stie cineva vreo firma serioasa cu care se poate pleca la munca in strainatate dar nu pe salari de doi lei si fara sa fie teapa sa fie totul pe bune si trasparent? multumes!

1 răspuns:
| AlexBpm a răspuns:

Prietene tu crezi ca mai exista asa ceva? Eu de exemplu sunt in Italia de 2 ani si e moarte curata. De munca nu se gaseste deloc. Concluzia mea este ca daca nu cunosti pe cineva si sa te duci la sigur degeaba mai pleci. Italia momentan e mai slaba ca Romania.