| florinflo a întrebat:

Cine stie daca firma" good work man", furnizoare de locuri de munca in strainatate este o firma serioasa si nu da tepe? a plecat cineva cu ajutorul lor la munca? poate stiti ceva.

1 răspuns:
| BladeShadow a răspuns:

Nu mai sint sigur de firma cum se chema la care se inscrisese cumnatul meu dar tot la fel era cu locuri de munca, l-au pus sa plateasca pentru un colet care la primit si ridicat de la posta (230 roni) iar in colet ce credeti ca era? fel si fel de sfaturi utile despre protectia muncii si fel si fel de locuri de munca in diferite tari...etc,numai minciunisi dupa vreo 10 zile iau mai trimis un colet dar nu la mai platit, s-a dus la posta dar cin a vazut ca este aceeiasi firma a renuntat si a spus sa-l trimita retur refuzind-ul.Nu stiu dac est aceeasi firma, deci inca o data nu i-mi amintesc firma dar era ceva asemanator