| val19 a întrebat:

Va salut TPU! Ce trebuie sa scriu la această aplicație https://apk.support/download-app/makemoney.earnmoneycash .online la withdraw pentru a scoate banii? Zice că trebuie să scriu payment information dar care e payment information?

7 răspunsuri:
| Csander a răspuns:

Datele cardului tau probabil, pe care "sa-ti puna banii".

| val19 explică (pentru Csander):

Datele cardului? Nu cred...

| val19 explică (pentru Csander):

Daca stie cineva îl rog să raspunda

| Csander a răspuns (pentru val19):

Pai si atunci ei unde iti pun banii? Ar trebui sa ghiceasca cumva?

| val19 explică (pentru Csander):

Îți trimit banii ori în contul neteller ori în contul paypallul ori în contul webmoney ori în portofelul bitcoin

| Csander a răspuns (pentru val19):

In care oricare dintre ele, trebuie sa fie legat la contul tau bancar personal.
Esti depasit rau de situatie si nu o intelegi, nu?

| val19 explică (pentru Csander):

Așa este, la oricare e legat contul bancar dar la aplicația aia nu trebuie datele cardului sau ale contului