| UchihaShisui88 a întrebat:

Vacanta de primavara dureaza 1 saptamana sau doua(fara saptamana scoala altfel)? happy

6 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

O saptamana va dura vacanta de primavara.

Vacanţa de primăvară - sâmbătă, 6 aprilie 2013 -duminică, 14 aprilie 2013

http://www.avocatnet.ro/......-2013.html

| condreavaly a răspuns:

Hoti astia numa o saptamana ne-au dat

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,din cate stiu eu,doua saptamani, fara saptamana scoala altfel, insa, lucrurile nu sunt sigure, unii spun ca vom avea vacanta de primavara doua saptamani iar altii spun ca vom avea doar o saptamana.Sa sper ca vor fi 2.Pa-pa!happy

| liviu890 a răspuns:

1 sapt dureaza sad

| Harumiiii a răspuns:

O saptamana avem vacanta intre 6-13 aprilie dupa "scoala altfel" (1-5 aprilie) si apoi de pe 1- 6mai e tot liber.

| bogdanho a răspuns:

Uite aici un link cu structura anului scolar http://www.didactic.ro/stiri/structura-anului-scolar-2012-2013. Vacanta de primavara tine de pe 6 aprilie pana pe 22.