| Andreea0612 a întrebat:

La vacanta de primavara, avem o saptamana sau doua?
Daca avem o saptamana, de unde stiti asta?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Vacanta va dura doar o saptamana.

"Vacanţa de primăvară – sâmbătă, 6 aprilie 2013 – duminică, 14 aprilie 2013"

http://www.didactic.ro/......ugust-2012

5 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Avem la inceput de aprilie "Scoala altfel" ca si anul trecut, si dupa doar o saptamana de vacanta.

| Mangustă a răspuns:

Avem o singura saptamana in aprilie, 6-14 mai exact. plus o zi dupa pasti (o sa fie a 2a zi de pasti, iar a3a, marti, mergem la scoala).

| TheStory a răspuns:

O saptamana si stiu de la conducera scolii.

| Narcys21 a răspuns:

O saptamana. de pe teletext

| cumvacumvacumvacumva a răspuns:

Avem doar o saptamine si sunt convinsa de asta. Mamica mea e directoare la scoala si am intrebat-o