| dolyan a întrebat:

Vand/Schimb sistem complet AMD Athlon II X2 250 3.0 GHz

4GB RAM DDR II A-Data Vitesta Extreme Edition 800+ (gaming)

placa de baza Asus M2N32-SLI Deluxe Wireless Edition cu Wi-Fi,

audio digital HD, 2 placi de retea incorporate, etc.

placa video ATI Radeon HD 3650 512MB, 128 bit

Monitor Samsung SyncMaster

Functioneaza si arata impecabil. Ruleza jocuri recente, aproape in full details.

Schimb cu dacia 1310 (1300) diferenta din partea mea/ Pret 1000 ron negociabil

La schimb cu dacia las mai mult din pret!

De preferabil pentru cei din Dolj/Bucuresti

Merita sa incercati sa ma contactati PM

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc, mai mult de 700 RON nu face sub nici o forma... Iti spun asta ca am si eu niste componente similare pe AM2 si nu reusesc de vreun an sa le dau la preturi mai mici decit ce ar iesi la tine...