| dolyan a întrebat:

as vrea si eu niste pareri. Am schimbat zilele trecute leptopul meu emachine E525, 3 gb ddr2, procesor intel celeron 1, 9 ghz, placa video integrata, webcam, hard dick de 250, pe sistem complet (desktop):
AMD Athlon II X2 250 3.0 GHz; 4GB RAM DDR II A-Data Vitesta Extreme Edition 800+; HDD Western Digital 500 GB SATA II; placa de baza Asus M2N32-SLI Deluxe Wireless Edition cu Wi-Fi, audio digital HD, 2 placi de retea incorporate, etc.; placa video ATI Radeon HD 3650 512MB, 128 bit
Monitor Samsung SyncMaster 943NW
El il pusese in 16 milioane sau schimb cu un laptop, eu il pusesem pe al meu in 12 milioane (desi ma durea sufletul, si mai aveam si garantie 2 ani jumate la el, pentru ca era luat din italia).
Ce parere aveti, am iesit in pierdere sau in castig?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sincer, nu ai iesit in pierdere. Macar acum te poti juca mai lejer, deoarece ruleama mai fluent jocurile.

| Adryan657 a răspuns:

Ai iesit in castig
e scula daca ma intelegi
tot ce e pe el e marfawinking
buna alegerea

| dolyan explică:

Completare. A fost cap pe cap, nu am dat nici eu, nici el diferenta.

| dolyan explică:

As vrea sa il vand mai departe, cam cat as putea scoate pe el? Vreau niste sfaturi. Multumesc