| Bybanu a întrebat:

Vand URGENT apartament 2 camere, confort 2 decomandat, etaj 6/10, loc de parcare, balcon inchis cu termopan si izolat, gresie, faianta, ac apometre, bucataria mobilata, pe Bulevardul Constantin Brancoveanu, nr.116,m2/3, in blocul cu Mega Image, vedere spate, PRET 50.000 EURO, Telefon: 0763105231 / 0727228932

2 răspunsuri:
| Bybanu explică:

Bucuresti, Sector 4

leonardo-esti unul din cei mai prosti. poate nu e anuntul meu, ci l-am gasit pe net si nu scria localitatea.Care iti este problema? Daca nu ai treaba cu asa ceva nu te baga!

| leonardo a răspuns:

Mentionez ca blocul este situat pe Luna, partea intunecata. Judetul si localitatea nu le-am mai trecut deoarece se subintelege, nu?