| Michael_Toma_1972 a întrebat:

Cat costa un apartament in Bucuresti militari pe strada dezrobiri, cu gresie si faianta si termopan,, multumesc

1 răspuns:
| Bijuterii_Tyara_1987 a răspuns:

Vei găsi o ofertă de nerefuzat la www.eliteimob.ro apartamentul dorit la cel mai mic pret. Agentie imobiliara cu cele mai mici comisioane. Vei găsi apartamente, case, vile, terenuri, spatii comerciale şi afaceri. Intra acum pe www.eliteimob.ro pentru a lua legatura cu operatorii Elite Imobiliare Bucuresti, cea mai bună agentie imobiliara.

Întrebări recente