| alexandru200320032003 a întrebat:

Vrea sa-mi fac un card bancar, dar nu am buletin.Cum pot sa fac ca sa am un card cu banii pe care ii strang?
Vreau sa fac o tranzactie online cu cardul si nu vreau paysafecard.
Funda!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De ce n-ai carte de identitate, esti sub 14 ani?
Cat timp esti minor nu poti sa obtii un card pana la varsta de 14 ani, sa ai carte de identitate si sa mearga un parinte cu tine la banca.
Eventual te poti intelege cu un parinte, sa-si faca el un card si sa ti-l dea tie sa-l folosesti.