| Sensitive a întrebat:

Vreau cateva ideei pentru a incepe o afacere, funda!

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune mai intii la ce te pricepi sa faci.Nu incepe o afacere, daca nu stii nimic despre ea, pentru a nu pierde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu a intrebat esentialul
CATE MONEZI AI? simpla treaba ai bani se gaseste ce sa faci, nu ai bani mai stai o tura.
Stiu ce vorbesc, am inceput o afacere anul trecut in martie si din experienta iti spun ca priceperea nu are nici cea mai mica importanta, totul tine de bani. Din nimic nu poti sa incepi, cu 5 mii euro si o camera (sediu social sa nu platesti chirie) poti incepe destule afaceri profitabile

| stroedaniel13 a răspuns:

Cateva idei vin imediat:

www.afaceri-profitabile.com

| Patrisia14 a răspuns:

-stand cu limonada
-predai ore de ceva...
-vinzi ceva pe tocmai.ro si okazii.ro
-faci sedinte foto cu 10 lei sa zicem big grin

| tunary a răspuns:

Cand incepi o afacere trebuie sa te gandesti daca este cautat ceea ce faci.De exemplu dupa parerea mea, fermele sunt foarte cautate deoarece acestea constituie hrana.Deci tot timpul lumea va cumpara de la tine, daca esti corect.Dar sa stii ca orice afacere incepi nu e usor, multi renunta dupa cateva luni deoarece financiar esti la pamant. Daca te tii de ce faci si mai ales daca iti place, e imposibil sa nu castigi happy

| Adib123 a răspuns:

Gasesti mai multe pe http://3afaceri.blogspot.ro/. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Vladone80 a răspuns:

Poti studia ideile de afaceri reale publicate pe acest site: http://enciclopedia-afacerilor.com

| Aezakmi a răspuns:

Iti ofer eu o sansa unica sa incepi o afacere online fara un leu investit,in cateva luni,hai sa zicem maxim un an poti ajunge sa castigi mii de euro lunar,dar depinde doar de tine, poti ajunge la acest nivel si intr-o luna, dar hai mai bine sa vb in privat pe mess, baga id-ul meu:skaterboy_66, da stiu mi-au zis multi ca id-ul nu suna a fi serios dar il am de cel putin 7 ani si mi-e greu sa ma obisnuiesc cu altul, te astept happy

| robert00112 a răspuns:

Vinde furnici.

| bublik123 a răspuns:

Http://www.biziq.ro/......e-success/ un site care te va ajuta...