| anonim_4396 a întrebat:

Vreau multe afaceri ex restaurant, service, etc! mai vreau idei! pentru cele mai multe idei

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Bune amandoua

| marien a răspuns:

Atentie! eu castig 50 de dolari le zi fara sa fac nimic!
Nu este gluma, este foarte serios!
M-am inscris acum 17 zile pe un site nou, la recomandarea unui mare marketer!
Este un site de publicitate( nu pay per click), care plateste zilnic!
Pentru informatii detailate: ghedust@yahoo.com

| anneka a răspuns:

O afacere buna acum e un restaurant cu mancare exotica si decorarea lui potrivit. Ceva neobisnuit face o afacere exceptionala.O alta idee ar fi un club cu fel de fel de distractrii inauntru gen...Multora le place vara deci ai putea face interiorul ca si cand ar fi vara.caldura,piscina cu apa calda,muzica noua, un deejay bun si gen un topogan foarte mare, iar petrecerile cu diferite staruri sunt in trend.