| bZkBoY12 a întrebat:

Vreau sa comand ceva de pe net prin Posta Romana... acolo scrie ca ajunge in 4 zile lucratoare adica daca comand Joi ajunge Marti?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

DA! vineri, sambata, luni, marti.

| ViperXd a răspuns:

Depinde daca coletul pleaca de vineri va ajunge marti, iar daca coletul pleaca chiar de joi va ajunge luni.

| sarpeparsiv a răspuns:

Eu am vandut si cumparat multe, daca am pus Luni dimineata coletul miercuri ajunge la destinatie. Lafel si cand am cumparat indiferent de distanta, chiar si la localitati ce se alfa la 600-800 Km departare.