| ChristinaO a întrebat:

Vreau sa comand un pandantiv de aici http://xelindra.ro/noutati.html. problema este ca ni-l trebuie pana sambata, iar pe site scrie ca, prin posta ar ajunge in maxim 2-5 zile lucratoare(conform postei romane). de luni pana joi sunt 5 zile, dar nu stiu daca va ajunge. voi ce ziceti, sa ma risc, sau mai bine sa comand prin curier?

Răspuns Câştigător
| zuzu a răspuns:

Daca ajunge in maxim 2-5 zilebig grin
poti risca linistitahappy
va venihappy
deci eu zic ca da:d
si sa fii mai sigura il poti comanda chiar de astazi si asa va ajunge garantat