| ForeverForYou a întrebat:

Vreau sa comand ceva de pe un site si se plateste numai cu cardul, cardul meu este in lei si pretul de pe acel site este in dolari. Se poate plati cu cardul in lei sau trebuie sa-mi fac altul in dolari? Convertesc ei bani atunci cand se ia de pe cont sau cum? explicati-mi va rog

1 răspuns:
| Adikis a răspuns:

Poti plati de pe cardul tau actual. Banii se vor convertii automat in dolari in momentul tranzactiei la cursul valutar din acea zi.