| Doarefericireasiiubirea a întrebat:

Vreau sa depun niste bani intr-un cont bt, insa vreau sa ii depun de la alta banca brd, Raiffeisen, bcr.Stiti ce comision se aplica pentru depunere?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fiecare banca are comisioane proprii, pot fi diferite de alte banci. Intra pe site-l fiecareia si vezi comisioanele.

| gabriel87000 a răspuns:

Depinde la ce banca te dicizi sa pui dar majoritatea au acelasi comision. poate la una vei gasi cu 1 procent 2 mai mic dar cam toate au acelasi comision