| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac o comanda in rate la eMAG prin card ing visa electron si dupa ce scriu toate datele cardului si scriu codul trimis de ing imi zice ca acea comanda nu a fost procesata (in card am 250 lei si comanda costa 2900 lei iar in rate costa 160 lei luna). Ezplicati-mi pas cu pas ce tre sa fac.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cum sa fie procesata daca tu ai doar 250 ron pe card si prosudul costa de 10 ori mai mult?

platile in rate sunt acceptate doar cu carduri de credit de la bancile partenere nicidecum cu carduri de debit.