| p1tk3 a întrebat:

Buna! As vrea sa imi cumpar de pe Emag un iPhone in rate cu ajutorul cardului Emag.
Stie cineva cum pot comanda in rate cu ajutorul acelui card si cum se face plata aceasta in rate? Este prima oara cand vreau sa iau telefon de pe internet si chiar nu stiu cum.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In aplicația Emag ai toate detaliile și toți pașii de urmat. În cazul în care nu te descurci poți sa suni la ei și un operator îți va da toate detaliile