| Priap a întrebat:

Vreau sa imi deschid o firma de transport persoane sau marfa pana in 3, 5tone, sau sa imi cumpar un cap tractor si sa caut o casa de distributie cu care sa fac contract, sau sa car masini, care ar fi cea mai realizabila si sigura?

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Cea mai rentabla este sa cari masini, acolo se plateste cel mai bine.Marfa in trailer inchis gen frigidere, si alte alea se pleteste cel mai putin, urmeaza marfa descoperita si aia se plateste destul de bine, apoi caratu de masini cel mai bine, cam asta sint.Plus ceva materiale periculoase dar alea mai rar.