| Maria070272 a întrebat:

Vreau sa imi deschid o "mini-afaracere" cu sticle de vin, pahare, lumânări pictate si decorate manual, cu mesaje etc. Credeti ca lumea ar cumpăra asa ceva? Sa le public pe site-uri de vanzari, s-ar vinde?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca nu incerci, nu vei vedea niciodata. Degeaba spunem ca "da", daca nu o sa vinzi nimic. La fel si invers. Incearca macar sa postezi anunturi, dupa sa iti procuri "marfa", sa vezi ce feedback primesti.

| Floria_Ioan_1996 a răspuns:

Oumea cumpara tot felul de prostii, eu zic ca nu ar strica, mult succes!