| Gabykos a întrebat:

Vreau sa imi fac card bancar, dar nu stiu la ce banca.Pentru ca doresc sa incep sa fac traiding online. Unde credeti ca e mai bine?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este sa alegi banca care este cea mai apropiata de casa unde locuiesti, ca sa nu fii nevoit sa calatoresti jumatate de oras, pentru ca, tranzactiile bancare se fac la fel, la toate bancile iar comisionale bancare, sunt asemanatoare la toate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

ING sau BT au printre cele mai putine si mai mici comisioane.