| Azalea a întrebat:

Vreau sa imi fac un blog despre lifestyle (sanatate, nutritie, sport, cosmetica)... credeti ca se poate face bani sau nu e o tema prea interesanta?
Ce imi recomandati:blogspot sau wordpress?

Răspuns Câştigător
| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

S-ar putea face bani dar trebuie sa ai experienta. Nu poti face bani asa din prima zi in care ai deschis blogul.
Pe blogspot ai posibilitatea sa modifici designul insa pe wordpress nu. Dar pe Wordpess ai mai multe avantaje, nu zic ga blogspot nu ar fi bun. Succes.

3 răspunsuri:
| Asdffd a răspuns:

Blogspot si eu am :] daca vrei te poti uita.
http://kidaglamour.blogspot.com/

| floweray a răspuns:

Daca il faci din pasiune, e o idee buna si va fi interesant. Cel mai important e sa il faci pentru asta pentru ca asa, atragi si cititorii. Ca sa-ti faci Blogul, te sfatuiesc pe www.ucoz.ro, care e complet in romana, Gratuit si usor de folosit.

Aici ai un tutorial: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!

| Mentaa a răspuns:

Buna!
Iti recomand claaar si detasat blogspot. Asa am si euwinking
Cat despre bani, da! Dupa ce o sa ai un anumit numar de vizitatori iti vei putea posta reclame publicitare si vei castiga bani.
Succes!