| andrey20bdj a întrebat:

Vreau sa imi fac un card pentru pay-pal. M-am interesat si m-am hotarat sa imi fac un card de la ING visa electron deoarece vreau sa vand ceva pe net.Intrebarea este daca imi aleg ca moneda RON, pot sa mi se transfere euro pe cont? sau trebuie sa aleg moneda specifica.Am inteles ca retragerea banilor pe cont se face in 4 zile.Mersi fain happy

Răspuns Câştigător
| albatavlad a răspuns:

Sigur
paypal
converteaza
bani
daca el trimite euro tu poti converta foarte simplu in 5 secunde in ron si poti sa ii spui sa trimita in ron ca se poate converta deci stai lkin poate sa iti trimita si in bani chinezesti ca tu ii scoti in leiwinking

2 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Fa-ti uncard mixt (ron si valuta) trebuie sa aiba. daca ai doar ron nu poti sa primesti euro si nici invers

| andrey20bdj explică:

Ms fain happy