| Sen7iment a întrebat:

Vreau sa imi fac un cont pe un site de pariuri online. dati-mi si mie niste sugestii unde pot paria live

Răspuns Câştigător
| JBP a răspuns:

Cel mai bun e bet365 au si limita cea mai mica eu am in euro si pot sa pariez cu minim 0.20 pe cand la alte case e ceva mai mult. Bafta

4 răspunsuri:
| ary a răspuns:

Eu am unul, am si castigat de cateva ori www.bet365.com

| Gogu06 a răspuns:

Bwin are cele mai mari cote

| Sen7iment explică:

Nu caut cele mai mari conte caut promotii si multefelulri de a paria

| AditzaNIKE a răspuns:

Pai eu mereu cand intr-am pe unele site-uri imi arata o reclama cu un site de pariuri:bet-at-home. Sper ca te-am ajutat.