| Andruu_Mădă_2000 a întrebat:

Vreau sa imi vand cateva din hainele pe care nu le mai port, cum procedez?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Mai intai de toate, speli hainele happy Pe urma le vinzi pe OLX sau oKazii.ro. Oferi bineinteles detalii despre haine, cum ar fi marimea, firma(daca este vreo firma haina), daca are defecte... cum ar fi sa fie rupte sau descusute in unele parti si asa mai departe. Asta este tot ce trebuie sa stii.

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Pune-le pe site-uri gen okazii, olx sau fa-ti taraba pe strada.

| Sweet155 a răspuns:

Le vinzi pe olx.

| Andruu_Mădă_2000 explică:

Dar as dori sa le vand pe toate odata adica nu vreau sa stau dupa fiecare cumparator in parte sa cumpere un singur lucru, si am incercat pe olx.ro si am stat 2 zile cu hainele si nu a vrut nimeni sa cumpere, dar nu am pus toate hainele acolo am pus doar un sfert sa vad cum merge treaba, in orice caz chiar vreau sa le vand, sunt 100 de produse si chiar nu stiu cum sa levand mai repede, si am nevoie de banii de pe urma acestei vanzari.
Multumesc!

| FloriIoana a răspuns:

Pune pe okazii