| shocky2 a întrebat:

Vreau sa intru intr-o afacere cu Google Adsense!

Ce este de facut?

3 răspunsuri:
| sebywarlord a răspuns:

Mda nu te lua dupa Teo, nu ai nevoie de instructiuni happy ai nevoie doar de cunostinte PHP,HTML si MYSQL,aceste cunsotinte nu sunt pentru adsense ci,pentru siteul pe care vrei sa il construiesti
pentru a atrage vizitatori,Atata timp cat ai un site performant si stii sa iti faci publicitate vei face bani cu adsense,oricum siteul conteaza, nimic altceva, marog poate unpic si modul in care iti asezi reclamele pe site!

| Teo a răspuns:

Pai trebuie sa ai un PC bun ca sa lucrezi cu adsense, trebuie sa platesti o gramada de bani pe manualul cu intructiuni si programul adsense si dupa sa te rogi sa iei macar un 500 de euro pe luna.
Tu oameni care au video pe youtube si ai vazut ca luat 500-600 de euro pe zi ei lucreaza de ani de zile de au ajuns la sumele astea.
Eu iti dorest mult succes si sa le iei toti bani la adsense.happy

| puiu1970 a răspuns:

Am pentru tine doua programe foarte eficiente, de pe urma carora poti face sute de $ saptamanal !

http://bani.rosites.net/index.php?rid=puiu
http://www.thefortune.info/index.php?ref=puiu

Eu iti doresc succes si te astept ca si tu sa faci Bani Adevarati pe Internet!
Succes!
Pompiliu Stoica