| anonim_4396 a întrebat:

Ce stiti despre Google Adsense? Vreau detalii!

1 răspuns:
| BANN3R a răspuns:

Din cate stiu eu nu prea se fac bani in Romania cu adsense

Google AdSense este un program gratuit care permite editorilor online să obţină venit prin afişarea de anunţuri relevante într-o gamă largă de materiale online, printre care se numără:

Rezultatele căutării pe site
Adăugaţi cu uşurinţă un motor de căutare personalizat pe site-ul dvs. şi obţineţi venit din anunţurile afişate în paginile cu rezultate ale căutării.

Site-uri web
Afişaţi pe site-ul web anunţuri potrivite intereselor publicului dvs. şi obţineţi venit din clicurile sau afişările valide.