| Stanca_George_1994 a întrebat:

Vreau sa învăț cum se face o afacere de la 0 cu bani putini? Imi puteți da niște clipuri pe YouTube, cărți sau orce alt ceva legat de acest lucru?

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Poti face pagini de Facebook cu poze din anumite teme in fuctie de tipul paginii tale. Poze sugestive, eventual si cu citate. Vei incerca sa strangi aprox 1.000 de like-uri sau poate mai mult. Apoi diverse persoane te vor plati ca sa le pui reclame pe pagina cu un asemenea trafic de persoane. Ca sa le pui reclama, ar trebui sa le ceri cateva milioane. Asa am auzit ca se face. Toata problema este cum sa strangi atatia oameni sa fie interesati de pagina ta?
Plus ca nu trebuie sa fie neaparat romani...

| curioasa210 a răspuns:

Fa afacere din hobby-ul tau. De exemplu eu fac quilling. Le vand si fac lunar aproximativ 100-200 de lei. Este a doua luna. Am cunostinte care s-au apuc de,, afacere'' acum un an si deja fac si 500-700 lei/luna. Sper ca te-am ajutat happy

Răspuns utilizator avertizat