| GulDan a întrebat:

Vreau sa lucrez si eu in vacanta si m-am gandit ca pe calculator ar fi mai ok... ziceti-mi si mie cam ce as putea lucra? sa castig cat de cat fara sa investesc.

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Poti vinde diferite produse pe net, si in functie de asta iti iei comision. Poti sa castigi destul de bine, in functie de abilitatile tale. Daca esti interesat lasa-mi un mesaj.

| GulDan explică:

Daca vrei imi lasi niste date de contact si vorbim dar se castiga ceva cat de catthinking