| alexalex_4797 a întrebat:

Vreau sa investesc o suma modfica de 1000euro si nu stiu unde sa-i investesc. M-am gandit sa fac comert(sa cumpar ceva la pret la mic, sa vand mai scump)... Voi ce ziceti?(si 200-300euro daca ies profit e bine).

16 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

Daca stai langa granita, dai cu pivnita. Apropo, sa scoti 300Euro/an din 1000, este bine, sa nu mai vb de 200-300/luna. Eu zic ca faci ceea ce ti-ai propus, adica sa cumperi ieftin si sa vinzi cu pret normal, dar ai grija sa n-o dai in bara. www.webmoneyhq.ws

| silvio a răspuns:

@viteazu-le, cati ani ai? 15? pai gandeste-te ce stii tu sa faci mai bine, si baga-i in activitatea aia. daca reusesti sa scoti 20-30 % profit, e bine. nu te gandi la varianta cu bancile, aia e treaba de pensionar happy
asteptam vesti, sa ne spui ce-ai hotarat happy

| costymaximus a răspuns:

Mai bine joaca la pariuri.Pe criza asta n-are lumea bani sa mai cumpere ceva.

| MikyMi a răspuns:

Pune-i la CEC sau la banca ...sigur ai sa iesi in castig si nu trebuie sa muncesti deloc.dobanda e de 10% pe an sau chiar mai mult la unele. e mai sigur decat sa te risti.ca sa faci comert ai nevoie de hartoage de autorizatii trebuie sa arunci cu bani in stanga si-n dreapta nu te alegi cu nimic la urma. ai sa iesi in pierdere.

| myrazvy a răspuns:

E o suma mica ca sa poata fi investita in ceva.ast pune-i la banca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bine happy da toti banii pe foc happy si ai sa vezi ce dealareala faci laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o afacere in curs si merge foarte bine, investitia nu ajunge pragu de 1000 de euro, dar este foarte profitabil... daca te intereseaza scriemi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai bani de investit si vrei sa incerci ceva nou, vino alaturi de "arena leilor" si fa ca banii sa lucreze pentru tine! Detalii pe email:misup2001@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa fac firma si nu am bani happy 1000 de euro e suma perfecta. Firma este de mentenanta IT, iar eu am aprox. 3 ani experienta in domeniu si o mare pasiune pentru domeniul asta. Putem discuta daca te intereseaza. 0741747725 este numarul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.lingouriaur.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie-mi la toma_george650@yahoo.com si iti dau eu o idee gratis!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti un flexinvest cu dobanda de 10%. 0733045342

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai esti interesat sa investesti? 0765824403

| trifsandu a răspuns:

Parerea mea este ca sa nu-i pui la banca. Mie dupa un an la 10 mil stii cit am avut cistig? Doar 5 lei si au stat acolo la ei mai mult de un an. Cica au tras tot felul de comisioane, care mai de care, si de care nu mi-au zis nimica cind am facut depozitul ala. Asa ca mai bine fa ceea ce vrei tu cu ei. Cumpara ceva si vinde iar ca ai sanse sa faci mai multi bani. @viteazu15 iti doresc succes

| trifsandu a răspuns:

Parerea mea este ca sa nu-i pui la banca. Mie dupa un an la 10 mil stii cit am avut cistig? Doar 5 lei si au stat acolo la ei mai mult de un an. Cica au tras tot felul de comisioane, care mai de care, si de care nu mi-au zis nimica cind am facut depozitul ala. Asa ca mai bine fa ceea ce vrei tu cu ei. Cumpara ceva si vinde iar ca ai sanse sa faci mai multi bani. @viteazu15 iti doresc succes.

| finzoom a răspuns:

Http://www.finzoom.ro/......a0cb0f0f1/

In articol sunt prezentate opt tipuri de investitii financiare: cont curent, cont de economii, depozit la termen, pensie privata obligatorie, pensie privata facultativa, asigurare de viata cu componenta investitionala, fond deschis de investii si investitie bursiera prin societate de servicii de investitii financiare (SSIF).