| Mari344 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de videochat de acasa. Care metoda de plata e mai avantajoasa? Am auzit de paxum dar cica cardul dureaza mult pana iti vine si trebuie sa confirmi adresa cu o factura pe numele tau iar eu nu pot ca stau in chirie. Ma poate ajuta cineva va rog?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai de prostii te ocupi, fă ceva util nu videoceat, prostitutie atita stiti.

| doctorandus a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Dacă-i pui tu pâine pe masă va face doar pentru tine.

| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau, ma indoiesc ca exista vreo profesionista pe aici sa te lamureasca in acest sens.
Intra si tu pe siteurile cu pricina si cere informatii.