| BigDaddy a întrebat:

Salut.Am o intrebare, poate suna banala dar chiar nu stiu.Deci can faci o plata online cu cardul la sfarsitul luni ati vine acasa factura cu ce ai cumparat luna aia cu cardul,cu este la telefon cand trimiti creditul si ati vine pe factura, sau nu vine nici o factura cu ce am cumaparat si ce plati am facut.Dau funda la cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In extrasul de cont vor fi detaliate toate tranzactiile tale. Nu stiu insa daca vreo banca are acesta optiune de a trimite extrasul de cont prin posta

| snake260889 a răspuns:

Nu iti vine acasa nicio factura.cand platesti cu cardul ti se retrage numerarul, adica banii direct de pe card si atat. www.examen-auto.com/legislatie.php

| Alex_Razvan_1905 a răspuns:

Nu iti vine nimic, nu e ca la telefon, plata se fac instant si se precizeaza asta in mediul online adica acolo unde iti arata unde ai platit, cat ai platit si cati $ mai ai. Factura nu-ti vine stai chill.winking Sper ca ti-am fost de ajutor.Salut