| Mirodenia a întrebat:

Vreau sa-mi fac un magazin online. Trebuie (ca sa nu dau faliment, hahaha) sa stiu cit mai bine ce ar cumpara oamenii de pe internet. Ce cumpara oamenii mai mult de pe internet? Multumesc pentru ajutorul tau, prin gestul de a raspunde intrebarii mele. Voi sugera mai jos citeva raspunsuri: 1. Articole de slabit, produse, ceaiuri, aparate, consultatii medicale 2. Haine pentru femei, barbati 3. Haine si accesorii pentru animalele de companie 4. Incaltaminte 5. Produse pentru sex 6. Alimente 7. Produse pentru casa, electronice 8. Produse pentru infrumusetare, bijuterii, parfumuri, etc. 9. Vacante Altele?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Daca au un pret bun, orice se vinde, eventual daca se da si un produs cadou

| Vladone80 a răspuns:

Citeste acest articol: http://enciclopedia-afacerilor.com/google-a-lansat-consumer-barometer-2/. Cu siguranta iti va fi de ajutor!

| Mirodenia explică (pentru Vladone80):

Multumesc tuturor dar in special lui Vladone80 pentru foarte utilul link. Din pacate am dat funda inainte de a publica el mesajul de mai sus.

| creataaa a răspuns:

Euc cred ca de vand foarte bine hainele, incaltamintea si produsele pentru infrumusetare...bafta :*