| BlueDancer1289 a întrebat:

Vreau sa organizez o expozitie de fotografie si am gasit deja o cafenea unde ar putea avea loc. Intrebarea mea e urmatoarea: Cu cine trebuie sa iau legatura cu sponsorizari pentru printul fotografiilor pentru ca am inteles ca sunt destul de scumpe si nu as vrea sa dau bani din buzunar!
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| boicot a răspuns:

Poti incerca la tipografii sau iti poti face un calcul cat ar costa si sa incerci sa atragi bani pentru a plati suma datorata