| AlexSM86 a întrebat:

Vreau sa plec in vacanta din 15 august si imi trebuie bani. Nu am putut sa ma angajez pana acum, dar acum sunt liber. Problema este ca nu stiu cine m-ar angaja pentru 2 saptamani si pe ce post. Da-ti-mi cateva idei va rog.
Va multumesc anticipatwinking

3 răspunsuri:
| jasp_4651 a răspuns:

ANGAJAM BAIETI SI FETE PENTRU IMPARTIT PLIANTE
Firma recruteaza angajati din toate orasele mari din tara (peste 30.000 loc.), angajarea se face dupa un sistem american pentru astfel de joburi.
ANGAJAREA SE FACE MUMAI PRIN SITE:
http://imparte-pliante.ucoz.ro

| TrendyHedgehog a răspuns:

Pt 2 saptamanii nu te angajeaza nimeni.Mai bine cere si tu imprumut de la prieteni sau rude si dupa ce vi din vacanta de angajezi si le inapoiezi banii.Sau fara misto ai putea sa joci la loto asta daca stii ca ai noroc.happy

| Herm a răspuns:

Plimba cainii veciniilor, ai grija de animale, babysiter big grin
Suna aiurea, dar altceva nu poti gasi big grin