| Mihay2023 a întrebat:

Vreau sa preiau un magazin alimentar mixt, m-ar interesa ca aprovizionarea sa o fac prin comenzi online cat de mult posibil, nu as vrea sa ma plimb eu, ceva furnizori la care preturile sa nu fie mari, gen engros si sa fie din Romania, am cautat pe google si am gasit cateva dar poate stiti altele.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu cunoastem, cei la care faci actele magazinului ei stiu firme care primesc comenzi online.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Selgros, Metro.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Vezi dacă ți-e ok Selgros. Hotelul la care am lucrat, cumpăra de la ei alimente.