| Simy_3244 a întrebat:

Vreau sa stiu ce probe trebuie sa dau pentru a intra la Academia de politie (ofiteri), mai exact care sunt materiile din care se da?

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Intra pe academia de politie.ro,informatii utile, cariera, sau mergi la sediul de politie din orasul tau la serviciul cadre unde iti vor da toate informatiile necesare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:waSf9DrsY6EJ:...clnk&gl=ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi ce sa mai faci si cu academia.ca locuri de munca nu mai ofera.