| anams a întrebat:

Poate sa-mi vorbeasca cineva despre Academia de ofiteri? ( cineva care cunoaste.) si cum se poate intra acolo.Am inteles ca se dau niste probe fizice si psihologie dar mai mult nu stiu ca eu vreau sa ma duc acolo. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| slayer a răspuns:

Da, treci cu nota de la Bac, de asemenea, este o examinare, bara fixa paremise 18, cros la rezistenta, si de asemenea flotari, sunt niste teste psihologice, un mic control sa vada ca ai ratiune si ghindesti in mod normalwinking... e greu acolo) in fiecare dimineata trezirea la ora 6 sh cros ~10km incaltat in niste cizme de wre 3 kg + un spate o geanta incarkata la maximbig grin