| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu cum se face un site.
in word am lucrat dar cand termin imi da doar prima pagina nu si alelalte

4 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Iti recomand sa incepi cu un blog. detalii aici despre cei ce ofera gratuit platforma de blog - http://www.bagatare.ro/2009/09/17/unde-pot-sa-imi-fac-un-blog/

| Leandro a răspuns:

Iti recomand www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un Site sau Blog GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
uCoz ofera tuturor celor inregistraţi, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant), peste 250 de teme gratuite, etc.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

| oriflame4u a răspuns:

Pentru a crea un site ai nevoie de un sitebuilder... Iti arat un exemplu: www.yola.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta pe interernet programe speciale sau Microsoft Publisher.