| TinitaStoessel a întrebat:

Vreau sa strang bani de masina dorita dar costa 900.000 de Euro, dar eu am doar 135.248 de Euro. Mama mi-a zis sa mai strang cati-va banuti ca sa muncesc in Spania (Madrid) dar eu nu sunt sigura. Dati-mi idei si spuneti-mi ce parere aveti de propunerea care mia pus-o mama. Dau pamblicutawinking

Răspuns Câştigător
| pbsolver a răspuns:

Pamblicuta? ai 135.248 euro si noua ne dai o chiftea virtuala? cat despre problema ta existentiala: nu munci! munca poate dauna grav sanatatii!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai linistita mai ai de castigat 800.000 euro, mai ai nevoie de doar 1000 de vieti sa strangi banii