| WayhaughtK a întrebat:

Din cate am calculat eu o Mazda 6 ( 2013-2014) va costa peste 2 ani cam 6-7000 euro.
Voi ce spuneti?
Am de gand sa strang bani pentru masina asta

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Strange,strange dupa calculele mele peste 4 ani o vei lua gratis happy

| Frank51 a răspuns:

Da, cam pe acolo. Dar iti recomand sa te informezi mai bine despre acele motoare, nu le cunosc si nu iti pot da informatii, si sper sa nu aiba probleme.

| Simpatic a răspuns (pentru Frank51):

Te informez eu motoarele skyactiv sunt printre cele mai bune de pe piata momentan cat si in viitor, sunt curios skyactiv X daca nu va castiga vreun record guiness ceva...

| Simpatic a răspuns (pentru Simpatic):

Ps: cele pe benzina despre cele pe diesel nu am cunostinte

| shrink a răspuns:

Eu am o Mazda 6 din 2004, am aproape 900.000 de km cu ea, asta spune ceva, nu?

| suntserios a răspuns (pentru shrink):

900.000? Adica timp de 15 ani ai facut ZI DE ZI minim 160km?

| shrink a răspuns (pentru suntserios):

Masina e unei firme de transport; si da, aproape ZI DE ZI facea Arad -budapesta si Arad - Timisoara cel putin