| ccrank a întrebat:

Cati km sunt din bucuresti in madrid? vreau sa imi spuneti in toate modalitatile (cu avionul si cu masina) dau funda!

Răspuns Câştigător
| valentina_2867 a răspuns:

3200, 1 km cu masina

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calculeaza cu Google Earth. It's super easy for all.

| yomanu a răspuns:

Din Bucuresti la Madrid sunt aproximativ 3200 km
cu avionul faci 3-4 ore
cu masina 2-3 zile

| secret_1165 a răspuns:

Cu masina sunt vreo 3000 si ca avionul tot atat laughing da ajungi mai repede si daca nai mai fost cu avionul iti va veni greu

| Adriana_8190 a răspuns:

Buna.Incerc si eu sa te ajut. sper sa reusesc.Varianta ieftina ar fi Ungaria -autostrada(vigneta), Austria-autostrada(vigneta),, Franta-national(fain, bun, nu foarte lung fata de autostrada, neaparat sa alimentezi pana in ora 17, cam multe sensuri giratorii insa.de preferat sa circuli dupa amiaza-seara-noaptea, carburant mai ieftin decat pe autostrada, radare ascunse nu prea sunt, peisaje de neuitat. Poti traversa si pe coasta de Azur dar asta inseamna sa mergi prin Italia, neaparat pe autostrada care e destul de scumpa.Coasta de Azur pe national e plina de curbe, in schimb peisajul e magnific.Neaparat oprire la Cannes, Monte-Carlo, Monaco) si in sfarsit Spania cu intrare pe la Jonquera, de unde poti ajunge la Madrid(prin Barcelona neaparat ) pe A-urile fara plata dar cu caracteristici de autostrada, cu mici exceptii.
Oricum Buc-Madrid=3480km cam asa insa Cel mai simplu este avionul
BlueAir sau Wizzair, Iberia, cauti zboruri lowcost. Ajungi in 3, 4 ore.cam asa.Eu numai cu avionul merg este mult mai comod.Toate cele bune iti doresc

| Luck_Stan_1977 a răspuns:

Nu vroiam o intrebare, ca raspuns?!?