| vreaubebe a întrebat:

Vreau sa va intreb daca am actele unui srl dar nu amactivitate cu el inca cateva luni ce se intampla? Adica am actele pentru sc dar salonul in deschid peste cateva luni. Multumesc

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu este nici o problema, daca actele contabile (balanta si bilantul) sunt la zi, indiferent daca ai sau nu activitate. Iti trebuie un contabil care stie ce are de facut (sa tina balanta pe zero).
Bafta!

| MarianAsh a răspuns:

Daca nu ai gasit un contabil iti recomand un contabil bun www.serban-accounting.ro intrii pe site si vezi la sectiunea de contact cum iei legatura