| AnemonaP a întrebat:

Cineva care a mai trimis un colet in alt judet ma poate ajuta? Ii vand cuiva ceva din alt oras, vreau sa ii trimit un colet prin posta romana.Platesc ceva pentru trimitere? si cand duc coletul la posta, il duc intr-o cutieI don't know N-am mai facut asta niciodata si nu am de unde sa stiu. Funda+vot
P.S. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Da,plateşti la kilogam, acolo la oficiul poştal.Vezi să fie ambalat bine, pentru transport pe drumurile româneşti.

| AnemonaP explică (pentru valentingb):

Nu mai am nevoie, dar multumesc oricum.

1 răspuns: