| AlexandruRz a întrebat:

Vreau sa vand un calculator oarecum de o generatie noua, imi merg toate jocurile pe el, de la Minecraft cu Shader si Textura, pana la Forza Horizon 4.Are urmatoarele specificatii:
Intel i5 8600k Coffe Lake 8th - 3, 10 GHz
1TB + 240 GB SSD
16 GB RAM DDR4
1050Ti 4gb GDDR5
Are un an de folosinta si vreau sa-l vand pentru a-mi lua un laptop, intru la liceu si vreau sa fiu mai ordonat, o sa fiu mult plecat de acasa si doresc un laptop pentru ca-mi este mai usor. Vreau raspunsuri serioase si fara hate. O zi buna!

Răspuns Câştigător
| edit28 a răspuns:

Posteaza aici pentru mai multe raspunsuri.
https://www.mygarage.ro/......se-sh.html

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Pune l pe olx și marketplace pe Facebook.

| AlexandruRz explică (pentru Sofer):

Ai parerea ca l-am pus aici sa-l vand, sau sa-mi dea cunoscatorii de marketing un pret la care l-as putea vinde.