| Anyshoara_9937 a întrebat:

Vreau un prieten adevarat sama inteleaga sa ma sustina sa ma jaleasca si la urma sa ma indragostesc de elsadsa-mi fie mereu alaturi

Răspuns Câştigător
| pushi a răspuns:

De unde esti poate pot sa te as eublushing

13 răspunsuri:
| Claudiu2011 a răspuns:

Creca nu ai mai mult de 10 ani.maxim 10.intrebarea e bestiala

| DakotaRoyse a răspuns:

O să găseşti că viaţa-i lungă happy şi oportunităţi apar când nu te aştepţi.

| push2gl a răspuns:

Ar trebui sa te indragostesti mai intai de el, asa te sustine, te jeleste si tu ii dai papucii ca nu-l placi

| CrazyTeenager a răspuns:

Ultima data cand am verificat, tpu.ro, nu era site pe specific matrimoniale.

| CrazyTeenager a răspuns:

Nu e vorba ca nu ne pasa de tine Anyshoara, dar cand cersesti atentie, nu ti se da. Exista alte metode mai subtile pentru captarea atentiei oamenilor, si mai eficiente, inchipuieti un cersetor si un angajat bancar, chiar daca amandoi practic cersesc, angajatul bancar va reusi sa capteze mai bine atentia, amandoi iti vor banii, dar cel dintai iti spune verde in fata, iar celalalt te ia pe ocolite, in ziua de astazi marea majoritate prefera sa fie luata pe ocolite, nu verde in fata, deci mediteaza la ce ti-am zis, si sper sa iti gasesti acea persoana de care ai nevoie.

| ζøvع a răspuns:

Tu esti o proasta, scuze ca iti spun asa dar aici nu suntem pe centurawinking

| lavinia1994 a răspuns:

Si eu da' nu ma plang rolling on the floor))))

| Anyshoara_9937 explică:

Bine ca toti isi bot bate joc de oameni pz de viata.nime nu te intelege macar ea si sai depe cladire date cu capu in jos c alu toti li
de tine s de ce paimnu poarta asa oameni?

| Anyshoara_9937 explică:

Promit ca mor repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pasarica, cred ca astepti degeaba, iti spun sigur ca nu va veniwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te jelesc eu daca promiti ca mori repede.

| pinkdark a răspuns:

E greu, f greu de gasit

| cristina4love a răspuns:

Vrei un prieten adevarat sau un iubit? Pe mine m`ai bagat in ceata!